Vyhledávání Pobočky 0 AAA AUTO
Garáž Vstoupit do Garáže
Parkujte auta do Garáže, kde je mezi sebou můžete porovnávat, nebo si vytvořte auto snů a my Vám ho najdeme.
Upozornění se načítají.
  WhatsApp
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #

  AAA AUTO 800 110 800

  Momentálně je online 60 odborníků
  Momentálně je online 0 odborníků Volejte denně 8:00 - 21:00 Zavolejte mi
  E-SHOP
  Zavřít

  Kupte svůj nový vůz,
  rychle a jednoduše
  ONLINE


  • Doprava zdarma
   pravidelně dezinfikujeme
  • 14 dní na vrácení vozu
   Pohodlně a bezpečně, jasný původ i historie vozu
  Nabídka vozů

  Call centrum
  AAA AUTO

  Vstupní brána pro většinu našich zákazníků.
  Staňte se naší posilou.

  Zobrazit pracovní pozice
  Call centrum AAA AUTO Hero Header

  Jak to u nás vypadá?

  Denně vyřídíme 3000 telefonátů. Je nás celkem 180 a ročně se u nás kariérně posune až 50 zaměstnanců.

  Moderní call centrum v Praze a Ostravě je vstupní branou pro naše zákazníky

  Poradíme s výběrem vozu i jeho financováním, s odkoupením vozu, stejně jako se službami po prodeji. Naše call centrum je zároveň líhní talentů pro další oddělení ve společnosti.

  Praha class="block mb10" Spojení s pražským autocentrem na Praze 8 nám dodává informace o potřebách našich klientů z první ruky. Spokojeny musí být všechny strany- zákazník, zaměstnanec i firma.
  Ostrava Naše druhé velké call centrum zaměřené na český a slovenský trh. Zákazníci se na nás obracejí sami – naše různé týmy si s nimi telefonují, mailují, nebo píší přes on-line chat.
  Práce v Call centru AAA AUTO
  Práce v Call centru AAA AUTO

  Práce u nás v call centru

  Naši zaměstnanci u nás nejvíce oceňují práci v přátelském prostředí, nadprůměrné výdělky, jistotu základní mzdy, práci na HPP a kariérní růst.

  Práce u nás v call centru
  Práce u nás v call centru
  Práce u nás v call centru
  Práce u nás v call centru
  Práce u nás v call centru
  Práce u nás v call centru
  Práce u nás v call centru
  Práce u nás v call centru
  Práce u nás v call centru
  Práce u nás v call centru

  Připojte se k nám!

  Mám zájem o spolupráci

  Volné pracovní pozice

  Všechny volné pozice

  Příběhy zaměstnanců

  „Sama ovlivňuji, jaký bude můj den.“

  Po mateřské dovolené jsem nevěděla, kam jít pracovat. Po nabídce mé tety jsem začala pracovat v call centru AAA Auto a nikdy toho nelitovala. Jsem operátorkou na call centru a starám se o to, aby naši klienti dostali včas doklady ke svému novému vozu a byli spokojení- ráno nikdy nevím, co mi den přinese, a možná i proto se do práce každý den těším. Ráda sportuji a to v práci můžu ažaž- chodíme třeba na volejbal, nohejbal nebo badminton, přímo v práci si ráda zahraju stolní tenis nebo jen tak zahážu šipkama na terč. A protože jsem i hodně soutěživá, organizuju pro kolegy turnaje přímo na pracovišti. Stmeluje to náš kolektiv, který je pro mě hodně důležitý.

  Anna Koubíčková

  „Posouváme lidi tam, kam sami chtějí.“

  Jsem ve firmě přes 20 let, jako většina mých kolegů jsem začal na telefonu, postoupil na manažerské pozice a nikdy mě nenapadlo odejít. Na call centrum k nám přichází i lidé po škole, kteří třeba ještě nemají jasno, co by chtěli v životě dělat. Mým hlavním motorem je jejich rozvoj- každý rok zhruba 40 z nich zažije kariérní posun. A tak naše bývalé kolegy najdete v různých odděleních po celé firmě, na manažerských pozicích na marketingu, IT nebo samozřejmě přímo v byznysu. Kdo má zájem, najde uplatnění nebo mu ušijeme pracovní náplň na míru.

  Vojtěch Toráč

  Moje cesta napříč Áčky začala na ostravském call centru

  Moje cesta napříč Áčky začala na ostravském call centru- zakotvila jsem zde šťastnou náhodou po příchodu z rodného Jeseníku. Práci i kolektiv jsem si hned oblíbila, a protože mě práce bavila, tak mi i dobře šla. Po roce přišla nabídka vyšší pozice spojená se stěhováním do Prahy- beru všechny výzvy a ani tuhle jsem si nenechala utéct J. Líbí se mi, že v této firmě jsou obrovské možnosti kariérního i osobního růstu. V roce 2022 byl můj tým vyhlášený jako nejlepší v mezinárodní soutěži call center. Prošla jsem si různými pozicemi od telefonování po vedení lidí, teď se nově soustředím i na rozvoj technologií a systémů, které na call centru používáme.

  Viktória Olléová

  Do Áček jsem nastoupila čerstvě po maturitě, mou první prací tak byla telefonická komunikace se zákazníky.

  V tak velké firmě si ale můžete vyzkoušet různé pozice- já jsem se našla v administrativě, personální složce a jsem přímou podporou pro provoz call centra v Ostravě. Náplň práce mě baví, mám skvělé nadřízené a rozhodně jsem potkala spoustu nových přátel- těším se na každého nováčka, který se u nác bude chtít rozvíjet.

  Ivona Bolf

  „Šel jsem vydělat peníze, získal jsem rodinu, a peníze taky.“

  Když jsem před dvěma lety nastupoval, bylo mým cílem vydělat peníze- rychle a hodně J A stalo se. Nečekal jsem, že zde poznám přátelské vedení a už vůbec jsem nečekal, že zde poznám kamarády na celý život a lásku. Skvělí lidé, zábava a peníze jsou hlavním důvodem, proč do práce vstávám rád. Když nepracuji, cestuji, a firma mi umí vyjít časově vstříc. Když pracuji, dávám do toho vše a firma je schopná to ocenit. Možná i proto jsem po dvou letech na manažerské pozici.

  Adam Hon

  Na pražské call centrum AAA AUTO jsem nastoupil hned po VŠ, chtěl jsem nabrat nějakou praxi a první pracovní zkušenosti. Oboje se myslím podařilo- začal jsem jako reprezentant call centra, během tří let jsem se zapojil do několika nových projektů firmy. Nyní jsem součástí online FNI týmu, mou náplní je sjednávání úvěrových nebo pojistných smluv přes telefon a prodej vozů online. V našem e-shopu si může klient koupit vozidlo z pohodlí domova a nechat si ho doručit až domů. Firma mi dala skvělý start kariéry, cenné zkušenosti, možnost kariérního i osobního růstu a v neposlední řadě možnost vzdělávání v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví zakončené akreditovanou zkouškou u ČNB. Absolventům škol mohu jenom doporučit.

  Dan Válek

  „Práce v Áčkách mě rozvíjí po všech stránkách“

  Ve firmě pracuji již 9.rokem. Za tu dobu jsem zde poznal spoustu skvělých lidí a splnil si i své sny. Díky možnostem firmy jsem byl součástí Show s Kazmou a stal se „hvězdou“ internetu J. Pokořil vlastní strach díky poukazu na bungee jumping, který jsem dostal jako odměnu za kvalitně odváděnou práci.

  Zdeněk Pražák

  Customer Service Specialist, Praha

  Co tě u nás naučíme?

  Dokonale se
  orientovat v autech
  Vést úspěšný
  obchodní hovor
  Formulovat jasně
  požadavky
  Mít přehled o
  všech úvěrech
  Aktivně spolupracovat
  s kolektivem
  Utrácet více peněz
  Utrácet více
  peněz